Середа, 22.01.2025, 10:55
Вітаю Вас Гость | RSS

Сайт 3-В класу школи № 1 м. Чернігова

Категорії розділу
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 22
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Як зберегти поставу першокласника (Читати повністю)
   Новоспечений першокласник стикається з тим , що більшу частину дня йому тепер доводиться сидіти. Зберегти при цьому правильну поставу з незвички дуже важко . Дитина крутиться , підтискає під себе ноги , сутулиться . Зростаючий організм і незміцнілі м'язи спини легко звикають до неправильного положення. Викривлена ​​постава швидко перетікає в постійну сутулість , і навіть сколіоз, з усіма витікаючими проблемами зі здоров'ям.
   Постійні окрики : « Сядь рівно ! » Не призводять до потрібного результату . Вони дратують дитину, і з часом він просто перестає на них реагувати. Як стимулювати дитину зберігати правильну поставу?

Мотивуйте
. Періодично , немов між іншим , звертайте увагу дитини на сутулих людей і на людей з гарною поставою. І коментуйте , в результаті чого ця постава виробляється.

Зміцнюйте м'язовий корсет
. Ви , звичайно , звертали увагу , як відрізняється від інших постава дітей , які займаються гімнастикою або бальними танцями. Вся справа в тому , що регулярні вправи зміцнюють « м'язовий корсет» . Як результат , постава тримається автоматично , без додаткових зусиль.
Якщо танці і гімнастика не надихають вашої дитини , спробуйте підшукати йому інший вид регулярних фізичних навантажень , які , серед іншого , розвивали б м'язи спини.

Серйозно поставтеся до дитячих меблів
. Першокласнику не підійде ваш письмовий стіл і « комп'ютерне » крісло на коліщатках. Його робоче місце має відповідати його росту.
Коли дитина сидить , його ступні повинні рівно стояти на підлозі. Якщо кут між стегном і гомілкою прямій , стілець дитині в самий раз. Якщо кут утворюється гострий - стілець замалий , якщо тупий - великий. Край кришки стільця не повинен упиратися в підколінну чашечку.
Висоту столу визначають за опущеною прямий руці сидить за ним дитини. Лікоть повинен бути на 5-6 сантиметрів нижче кришки столу .
Оскільки красива і якісна дитячі меблі коштує дорого , і міняти її зі зміною росту школяра коштуватиме ще дорожче , найкраще купити комплект , який регулюється по висоті. Він коштуватиме недешево , але дозволить заощадити на меблях протягом декількох років.

Вибирайте якісний ранець
. Портфель , який носиться в одній руці , або сумка , яка висить через плече , неприпустимі для незміцнілої дитячої спини. Для рівномірного розподілу навантаження школяру потрібен ранець , причому його вага не повинна перевищувати 10 % від маси тіла учня .
Не заважайте школяру вибирати яскравий або обвішаний дрібничками ранець , мотивуючи це непрактичністю або занадто «іграшковим » видом . Нехай у дитини збори в школу викликають позитивні емоції. Але простежте , щоб прикраси на ранці не обтяжували його . Порожній ранець повинен важити не більше 700-800 м.
Краще всього купити ранець з великою кількістю секцій і кишень - так дитині буде зручніше розкладати свої речі , а ви зможете простежити , щоб вага вмісту ранця розподілявся рівномірно , і речі не переміщалися при ходьбі.
Категорія: Мої статті | Додав: shabalin74 (10.09.2013)
Переглядів: 710 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук

Aleksandr Shabalin © 2025
Безкоштовний хостинг uCoz